Dożynki powiatowe w Cieszanowie- karty zgłoszeń do konkursów

Starosta lubaczowski, Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie,  Burmistrz MiG Cieszanów oraz Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie zapraszają 26. sierpnia do Cieszanowa na Powiatowe Święto Plonów. Tradycyjnie podczas dożynek zostaną rozegrane konkursy- na najpiękniejszy wieniec dożynkowy oraz na najlepszą potrawę-w tym roku tematem przewodnim konkursu kulinarnego będzie drób.

Poniżej do pobrania karty zgłoszeń do konkursów, regulamin oraz zgodna na przetwarzanie danych osobowych.  Zgłoszenia przyjmuje Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie, w nieprzekraczalnym terminie do 20. sierpnia.

Organizatorzy do udziału w Dożynkach i prezentacji swoich stoisk zapraszają także m.in. rękodzielników, producentów żywności czy artystów. Informacji udziela Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie ( również pod numerem telefonu 16 632 11 26).

Karta zgłoszenia konkurs kulinarny 2018

Karta zgłoszenia konkurs wieńca dożynkowego 2018

Regulamin konkurs kulinarny 2018

Regulamin konkursu wieńca dożynkowego 2018