INFORMACJA O ZMIANACH W ORGANIZACJI RUCHU NA DROGACH POWIATOWYCH W DNIACH 29.10 – 2.11.2018r

Powiatowy Zarząd Dróg w Lubaczowie informuje, że w dniach 29.10.2018r – 2.11.2018r w ramach poprawy bezpieczeństwa  zostanie dokonana zmiana w organizacji ruchu drogowego na drogach powiatowych, przy których usytuowane są cmentarze:

I     – cmentarz w  miejscowości Wielkie Oczy, znajdujący się przy drodze powiatowej nr 1696R Laszki – Tuchla – Wielkie Oczy zostaną ustawione znaki B-36 „zakaz zatrzymywania się” po stronie lewej na odcinku ok. 250 mb.

II    – cmentarz w  miejscowości Łukawiec, znajdujący się przy drodze powiatowej nr 1677R Szczutków – Wielkie Oczy – Granica Państwa zostaną ustawione znaki B-36 „zakaz  zatrzymywania się” po stronie lewej na odcinku ok. 250 mb.

III  – cmentarz w  miejscowości Kobylnica Wołoska, znajdujący się przy drodze powiatowej nr 1698R Kobylnica Ruska – Budzyń – Korczowa zostaną ustawione znaki B-36 „zakaz zatrzymywania się” po stronie lewej na odcinku ok. 250 mb.

IV  – cmentarz w  miejscowości Niemstów, znajdujący się przy drodze powiatowej nr 1648R Moszczanica – Niemstów – Cieszanów zostaną ustawione znaki B-36 „zakaz zatrzymywania się” po stronie lewej na odcinku ok. 250 mb.