V Sesja Rady Powiatu w Lubaczowie

Uprzejmie zapraszam na V Sesję Rady Powiatu w Lubaczowie, która odbędzie się w dniu 28 lutego 2019r. godz. 10:00 w budynku Starostwa Powiatowego w Lubaczowie, w sali narad nr 13, I piętro.

Proponowany porządek obrad:

1. Przyjęcie porządku obrad.
  2. Przyjęcie protokołu z IV Sesji Rady Powiatu w Lubaczowie.
  3. Rozpatrzenie informacji Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska w Rzeszowie o stanie środowiska na obszarze województwa podkarpackiego.
  4. Uchwalenie Programu Ochrony Środowiska dla Powiatu Lubaczowskiego na lata 2019-2022 z perspektywą do roku 2026.
  5. Rozpatrzenie rocznego sprawozdania Kierownika Nadzoru Wodnego w Lubaczowie z działań podejmowanych na terenie powiatu.
  6. Podjęcie uchwał w sprawie zmiany Uchwały Nr IV/39/2019 Rady Powiatu w Lubaczowie z dnia 31.01.2019r. w strawie budżetu Powiatu Lubaczowskiego na 2019r.,
  7. Podjęcie uchwał w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Lubaczowskiego na 2019r.,
  8. Podjęcie uchwał w sprawie wyrażenia zgody na zbycie i oddanie w najem bez przetargu aktywów trwałych Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie,
  9. Podjęcie uchwały w sprawie określenia zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej dla powiatu lubaczowskiego i wysokości środków PFRON przeznaczonych na ich realizację 2019r.
  10. Informacja Starosty z pracy Zarządu Powiatu w okresie między sesjami.
  11. Zgłoszenie interpelacji i zapytań radnych.
  12. Wnioski i oświadczenia radnych.
  13. Sprawy różne.
  14. Zamknięcie obrad.