VIII Sesja Rady Powiatu w Lubaczowie

Uprzejmie zapraszam na VIII Sesję Rady Powiatu w Lubaczowie, która odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2019r. godz. 10:00 w budynku Starostwa Powiatowego w Lubaczowie, w sali narad nr 13, I piętro.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przyjęcie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z VII Sesji Rady Powiatu w Lubaczowie.
  5. Przedstawienie sprawozdania z realizacji Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi za rok 2018.
  6. Przedstawienie informacji przez Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Lubaczowie o środkach finansowych przeznaczonych na zwalczanie bezrobocia w powiecie lubaczowskim w 2019 roku.
  7. Przedstawienie informacji przez Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Lubaczowie z realizacji Programu Promocji Zatrudnienia oraz Aktywizacji Lokalnego Rynku Pracy w Powiecie Lubaczowskim na lata 2015-2020.
  8. Przedstawienie oceny zasobów pomocy społecznej za 2018 rok.
  9. Przedstawienie raportu o wynikach realizacji Powiatowego Programu Usuwania Wyrobów Zawierających Azbest według stanu na grudzień 2018 roku.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Lubaczowskiego na 2019r.
  11. Informacja Starosty z pracy Zarządu w okresie między sesjami.
  12. Zgłoszenie interpelacji i zapytań radnych.
  13. Wnioski i oświadczenia radnych.
  14. Sprawy różne.
  15. Zamknięcie obrad.