Kiermasz Rodzinny

To wydarzenie się zakończyło

Dobrze znana wszystkim impreza – Kiermasz Rodzinny ruszy 18 maja. Warto więc już dziś przeglądnąć zabawki, ubranka i akcesoria naszych pociech, spakować te, z których dzieci wyrosły, przywieźć na targowisko przy ul. Handlowej i pozwolić, by służyły innym.

Kiermasz jest doskonałą okazją do sprzedania, oddania i wymiany rzeczy, z których dzieci już wyrosły lub po prostu się nimi nie bawią. Po co ubranka, buciki, zabawki, wózki, nosidełka, bajki, rowerki, foteliki i inne akcesoria dziecięce mają zalegać w szafie i zbierać kurz? Lepiej je sprzedać lub wymienić, by służyły innym maluchom. Tak więc można nie tylko uporządkować swoje szafy, ale też zarobić.

Ponadto dla dzieci zaplanowano szereg atrakcji. Pojawią się dmuchańce, otwarta zostanie strefa rysunku, nie zabraknie malowania twarzy, a do wspólnej zabawy zachęcać będą animatorzy. Tradycyjnie odbędzie się loteria fantowa.

Udział w Kiermaszu jest bezpłatny. Osoby, które chciałyby zarezerwować sobie blat powinny skontaktować się z Biurem Promocji i Informacji UM – tel. 16 632 80 10 wew. 44.

źródło: Miasto Lubaczów

Drukuj