FOLKLOREM MALOWANA ZIEMIA LUBACZOWSKA -DOŻYNKI POWIATOWE

25. sierpnia w Wielkich Oczach rolnicy z całego powiatu lubaczowskiego będą świętować zakończenie żniw podczas Powiatowego Święta Plonów. Tradycyjnie podczas wydarzenia nie zabraknie konkursów- kulinarnego, który w tym roku przebiegnie pod hasłem „Pierogowy zawrót głowy” oraz konkursu wieńców dożynkowych.

Tym samym zachęcamy Koła Gospodyń Wiejskich, reprezentacje poszczególnych miejscowości z terenu powiatu, jak i artystów rękodzielników do zgłaszania się do konkursów. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 16. sierpnia. Przyjmuje je Powiatowe Centrum Kultury, które wraz ze Starostą Lubaczowskim, Wójtem Gminy Wielkie Oczy i Centrum Kultury w Wielkich Oczach jest organizatorem tegorocznego święta plonów.

Poniżej do pobrania regulaminy obu konkursów i karty zgłoszeń.

RODO-festiwal

KARTA ZGŁOSZENIA KGW