Festiwal Turystyki Rowerowej „Roztocze bez granic”

To wydarzenie się zakończyło

Tegoroczny festiwal odbędzie się pomiędzy 14 a 28 sierpnia. Złoży się na niego siedem imprez rowerowych.

14 sierpnia wyruszy rajd „Odkrywamy Roztocze” na trasie Lubaczów- Tomaszów Lubelski,  18 sierpnia rajd „Na skrzydłach Natury” ze startem i metą w Uroczysku/Leśniczówce Zabiała w gminie Oleszyce.

21 sierpnia cykliści będą mogli poczuć się  „Naturalnie na Roztoczu” podczas rajdu ze startem i metą w Lubaczowie.  Dzień później,  22 sierpnia  podczas rajdu „Zoom Natury” uczestnicy poznają okolice Janowa Lubelskiego.

23 sierpnia będzie dniem poznawania tajników Roztoczańskiego Parku Narodowego ze startem i metą w Ośrodku Edukacyjnym Roztoczańskiego Parku Narodowego, a 24 sierpnia okazją do udziału w „Święcie Rowerów na 400-lecie Tomaszowa Lubelskiego”.

Podsumowaniem festiwalu będzie dwudniowy rajd „Razem na Roztoczu” w dniach 27 i 28 sierpnia ze startem w Janowie Lubelskim, a metą w Horyńcu Zdroju.

Organizatorzy: Powiat Lubaczowski, Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna, Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna.

Partnerzy: Województwo Podkarpackie, Województwo Lubelskie oraz Stowarzyszenie Geoturystyczne „Roztocze Wschodnie”.

Szczegóły i aktualne informacje na FB festiwalu.