„Polanka” Sp. z o.o.- Polanka Horyniecka

W samym sercu Roztocza, z dala od wielkich miast, wśród zachwycających swym krajobrazem, ciszą i spokojem lasów i łąk znajduje się wyjątkowe miejsce: Stadnina Koni „POLANKA”.

Ta niezwykła posiadłość agroturystyczna wydaje się być prawdziwym rajem dla ludzi szukających wypoczynku w harmonii z przyrodą, z dala od zgiełku cywilizacji, ceniących krystaliczną czystość wody i powietrza, malowniczość krajobrazu oraz bogactwo przyrody i kultury kresów.

Jest tu miejsce dla dorosłych, dzieci, oraz ich czworonogów.

Nasza tradycyjna kuchnia domowa, oparta na ekologicznych produktach zadowoliła dotychczas najbardziej wybredne podniebienia, również wegetariańskie. Dom dla gości posiada 15 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami, a także pokój kominkowy, aneks kuchenny i jadalnię. Oprócz tego posiadamy do wynajęcia „mały domek” w którym są trzy pokoje z łazienką.

Bliskość uzdrowiska Horyniec Zdrój umożliwi chętnym korzystanie z usług rehabilitacyjnych i dobrodziejstwa wód mineralnych. Lasy obfitują w jagody, maliny i grzyby a tutejsze pasieki słyną ze wspaniałych miodów.

Dla naszych gości organizujemy na „Polance” malarskie i fotograficzne plenery artystyczne, wycieczki piesze i rowerowe, ogniska a zimą wycieczki na nartach biegowych. Również niewielka odległość od wschodniej granicy zachęca do wycieczek na przykład do Lwowa.

POLANKA ZAPRASZA PAŃSTWA O KAŻDEJ PORZE ROKU NA KONIE, PLENERY, SPACERY, GRZYBOBRANIE I NARTY A TAKŻE NA NIEZAPOMNIANĄ TRADYCYJNĄ KRESOWĄ WIGILIĘ, WSPANIAŁEGO SYLWESTRA I SZALONY KARNAWAŁ, ALBO PO PROSTU NA SPOKOJNE WIECZORY PRZY OGNIU TRZASKAJĄCYM W KOMINKU…

Drukuj

Kontakt