Poeci Ziemi Lubaczowskiej w hołdzie Niepodległej

Wiersze lokalnych poetów: Krystyny Czerwiec, Józefa Furgały, Marii Grądzkiej- Kuczek, Józefa Kornagi, Barbary Mazurkiewicz i Zdzisława Polska  znalazły się w tomiku „Poeci Ziemi Lubaczowskiej w hołdzie Niepodległej”, wydanym przez Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie w listopadzie br.

Poezja, którą można znaleźć w publikacji, oscyluje wokół tematu walki o wolność Polski, śmierci za Ojczyznę,a także tęsknoty za wolnością i wreszcie wdzięczności za odzyskanie niepodległej Ojczyzny.

Przy wydaniu tomiku z  Powiatowym Centrum Kultury w Lubaczowie współpracowała Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Oleszycach i Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Lubaczowskiej.