Oferty złożone z własnej inicjatywy

Oferta-Lubaczowskiego-Stowarzyszenia-na-Rzecz-Trzeźwości-VIA

Informacja o zgłoszeniu oferty przez Lubaczowskie Stowarzyszenie na Rzecz Trzeźwości VIA

Informacja dotycząca realizacji zadania publicznego z zakresu nauki, edukacji, oświaty i wychowania pt. „Powiatowy Piknik Ekologiczny Lubaczów 2018 pod hasłem „Czyste Powietrze – zdrowy człowiek”.

Informacja

Informacja dotycząca oferty w trybie małych grantów złożonej przez Uczniowski Klub Sportowy Kickboxing Game Over Lubaczów.

Tytuł zadania: Zgrupowanie Kadry Narodowej Full Contact Kickboxing”.

Informacja dotycząca oferty w trybie małych grantów z dnia 19.09.2018 r.

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego pt. „Zgrupowanie Kadry Narodowej Full Contact Kickboxing”

Informacja dotycząca realizacji zadania publicznego z zakresu nauki, edukacji, oświaty i wychowania pt. „Mikołajkowy Turniej Scrabble o Puchar Starosty Powiatu Lubaczowskiego

Informacja

Informacja dotycząca oferty w trybie małych grantów złożonej przez Miejski Klub Sportowy „Pogoń–Sokół” Lubaczów, adres: ul. Sportowa 2, 37-600 Lubaczów.

Tytuł zadania: XXIV Turniej Piłki Nożnej im. Kazimierza Górskiego”.

Oferta

Informacja dotycząca oferty w trybie małych grantów złożonej przez Stowarzyszenie „Biegomania Lubaczów”

Oferta

Informacja o zgłoszeniu oferty przez Polskie Stowarzyszenie Diabetyków – Powiatowo-Miejskie Koło Terenowe nr 12 w Lubaczowie