„20 lat Powiatu Lubaczowskiego”- zaproszenie

W dniu 7. maja Samorząd Powiatu Lubaczowskiego wraz z zaproszonymi gośćmi i mieszkańcami, będzie świętować 20-lecie powiatu- dwie dekady ogromnych zmian ustrojowych, gospodarczych, społecznych i mentalnych, które dokonywały się w przestrzeni publicznej i w społeczeństwie na ziemi lubaczowskiej.  Z tej okazji o godz.10:00 w auli Państwowej Szkoły  Muzycznej w Lubaczowie rozpocznie się uroczysta sesja Rady Powiatu Lubaczowskiego. Podczas spotkania zostanie przedstawiona historia powiatu lubaczowskiego, a poprzez wpis do Księgi Honorowej zostaną uhonorowane osoby zasłużone dla powiatu. Po raz pierwszy do rąk czytelników trafi też publikacja „20 lat Powiatu Lubaczowskiego”, przygotowana przez powiat specjalnie na  jubileusz jego 20-lecia.  Wydawnictwo to dokumentuje i podsumowuje minione dwudziestolecie, prezentując osiągnięcia Samorządu Powiatu i jego jednostek. Po zakończeniu sesji na lubaczowskim rynku  zostanie także otwarta wystawa plenerowa „Historia powiatu lubaczowskiego”.