Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Witamy w Powiecie Lubaczowskim!

Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu dokumentu Prognoza Oddziaływania na Środowisko dla projektu dokumentu pn. Strategia Rozwoju Ponadlokalnego dla Partnerstwa Roztocze na lata 2022–2030

OBWIESZCZENIE

o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu dokumentu
Prognoza Oddziaływania na Środowisko dla projektu dokumentu pn.
Strategia Rozwoju Ponadlokalnego dla Partnerstwa Roztocze na lata 2022–2030

Na podstawie art. 39 ust. 1 Ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2023 r. poz. 1094 z późn. zm.):

Przewodniczący Zarządu Związku Powiatowo-Gminnego „Ziemia Lubaczowska”

zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektu dokumentu

Prognoza Oddziaływania na Środowisko Strategii Rozwoju Ponadlokalnego
dla Partnerstwa Roztocze na lata 2022–2030
(więcej…)

Zasłużeni dla Powiatu Lubaczowskiego

W piątek 23. lutego br.  podczas uroczystej Sesji Rady Powiatu w Miejskim Domu Kultury im. Aleksandra Sas Bandrowskiego w Lubaczowie,  zostały wręczone honorowe tytuły „Zasłużony dla Powiatu Lubaczowskiego”. W ten sposób Rada Powiatu chciała wyróżnić osoby, które działały lub działają do tej pory na rzecz dobra i rozwoju swojej małej Ojczyzny i całego Powiatu Lubaczowskiego. Kandydatów mogły zgłaszać m.in. stowarzyszenia, organizacje i grupy mieszkańców powiatu. Łącznie zostało uhonorowanych 15 osób. (więcej…)

Webinarium „Fundusze europejskie dla przedsiębiorców – kursy, szkolenia oraz studia podyplomowe”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Przemyślu zaprasza na bezpłatne webinarium „Fundusze europejskie dla przedsiębiorców – kursy, szkolenia oraz studia podyplomowe”. Podczas spotkania on-line zostaną przedstawione informacje o możliwościach uzyskania dofinansowania na usługi rozwojowe, tj. kursy, szkolenia i studia podyplomowe dla pracodawców i ich pracowników za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych. Wsparcie będzie realizowane w ramach Działania FEPK.07.09 Rozwój kwalifikacji i kompetencji kadr programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027. Webinarium odbędzie się 26 lutego br. o godz.11:00. (więcej…)

Nowa kotłownia w Liceum Ogólnokształcącym w Lubaczowie

W kotłowni Liceum Ogólnokształcącego w Lubaczowie działają już nowe kotły grzewcze, zapewniające optymalną temperaturę w całym obiekcie. Dzięki temu zdecydowanie poprawiły się warunki i komfort nauki i pracy w szkole.  To kolejna przebudowa kotłowni w naszych placówkach oświatowych- modernizację przeszła już kotłownia w Zespół Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie, jeszcze w tym roku w okresie przerwy wakacyjnej rozpocznie się przebudowa kotłowni w budynku Zespołu Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie

(więcej…)