LIII Sesja Rady Powiatu w Lubaczowie

LIII Sesja Rady Powiatu w Lubaczowie odbędzie się 30 marca 2023 r. o godz. 10.00  w sali narad nr 13 Starostwa Powiatowego  w Lubaczowie.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z  LII Sesji Rady Powiatu w Lubaczowie.
  5. Informacja Starosty z pracy Zarządu Powiatu  w okresie między sesjami.
  6. Podjęcie Uchwały Nr LIII/…/2023 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Lubaczowskiego na 2023 r.
  7. Podjęcie Uchwały  Nr LIII/…/2023 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości.
  8.  Podjęcie Uchwały Nr LIII/…/2023 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie przyjęcia od Wojewody  Podkarpackiego zadania publicznego  z zakresu administracji rządowej w zakresie niektórych zadań związanych z przeprowadzeniem kwalifikacji wojskowej w 2023 r.
  9. Raport o wynikach realizacji Powiatowego Programu Usuwania Wyrobów Zawierających Azbest za 2022 r.
  10. Podjęcie Uchwały Nr LIII/…/2023 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie  określenia zadań  z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej dla powiatu lubaczowskiego i wysokości środków PFRON przeznaczonych na ich realizację w 2023 r.
  11. Złożenie sprawozdania z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodziny w Lubaczowie za 2022 rok oraz przedstawienie wykazu potrzeb w zakresie pomocy społecznej.
  12. Złożenie sprawozdania z realizacji Powiatowego Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej w Powiecie Lubaczowskim  na lata 2022-2024.
  13. Złożenie sprawozdania z realizacji Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie na lata 2021-2025.
  14. Interpelacje i zapytania radnych.
  15. Wnioski i oświadczenia radnych.
  16. Sprawy różne.
  17. Zakończenie obrad.