PODKARPACKIE ODKRYWAM. Naturalnie! – za półmetkiem

Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna zaangażowała do kampanii topowych i profesjonalnych twórców kanałów podróżniczych i tematycznych polskiego serwisu YouTube –Kołem Się Toczy, Architecture is a good idea i Gdzie Bądź. W ramach kampanii powstało już pięć filmów z najciekawszych i najpiękniejszych zakątków Podkarpacia opublikowanych na kanałach youtuberów. Opublikowane filmy na kanałach AIAGI, Kołem się Toczy i Gdzie Bądź wygenerowały do tej pory ponad 70 tys. wyświetleń.

Od 1 lipca br., w każdą niedzielę filmy podróżnicze z Podkarpacia oglądać można na kanale Gdzie Bądź. W ramach akcji udostępniono dwa bieszczadzkie odcinki: „Poszukiwania NIEDŹWIEDZIA w Bieszczadach” i „Kiedy masz DOSYĆ MIASTA”. W pierwszym z nich Zońka i Pioter odkrywają podkarpacką przyrodę, odwiedzają m.in. Pokazową Zagrodę Żubrów.

Drugi film Gdzie Bądź, a piąty w ramach akcji został opublikowany w dniu wczorajszym. Stanowi doskonały przepis na bieszczadzką przygodę i aktywny wypoczynek. Zobaczyć można najlepsze atrakcje turystyczne Bieszczadów – Bieszczadzką Kolejkę Leśną oraz Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe. Autorzy „odwiedzają” również najgrubszą jodłę w Polsce „Lasumiłę” i rekomendują wypoczynek w lesie.

Zachęcamy do obejrzenia najnowszej produkcji, która w ciągu niespełna doby zanotowała blisko 5 tys. wyświetleń: