Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

VIII Ogólnopolskie Forum GEOPRODUKT

To wydarzenie się zakończyło

Powiat Lubaczowski wraz ze Stowarzyszeniem Geoturystycznym „Roztocze Wschodnie” z Lubaczowa, przy współorganizacji Instytutu Geografii Społeczno- Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, zapraszają  do udziału w VIII Ogólnopolskim Forum GEO-PRODUKT, które odbędzie się w dniach 5-6 października br. w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym  „Dębowy Dwór” w Rudzie Różanieckiej oraz w obszarze subregionu Roztocze Wschodnie.

Wydarzenie jest kierowane do samorządowców, przedsiębiorców oraz  przedstawicieli branż okołoturystycznych.  Serdecznie zapraszamy do udziału! Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj https://tiny.pl/cclqv  do 15 września br.

 Forum GEO-PRODUKT zostało zainaugurowane w 2015 roku przez Geopark Kielce. Stanowi platformę wymiany doświadczeń  dla osób związanych z branżą geoturystyczną. Celem wydarzenia jest między innymi promocja zagadnień, związanych z dziedzictwem ziemi oraz integracja środowisk naukowych, samorządowych i biznesowych na rzecz udostępniania dziedzictwa geologicznego.Tegoroczne Forum odbędzie się pod hasłem „Od potencjału do geoproduktu”.

Patronatem honorowym Forum objęli: Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl oraz Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski. Patronat naukowy przyznał wydarzeniu Rektor UMCS w Lublinie prof. dr hab. Radosław Dobrowolski. Patronat instytucjonalny sprawuje Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna oraz Lubelska Regionalna Organizacja  Turystyczna.

Drukuj