XL Sesja Rady Powiatu w Lubaczowie

XL Sesja Rady Powiatu   w Lubaczowie, odbędzie się w dniu 27 stycznia 2021r. o godzinie 10.00 w sali narad nr 13 Starostwa Powiatowego w Lubaczowie.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Informacja Starosty z pracy Zarządu Powiatu w okresie między sesjami.
  5. Złożenie przez Starostę Lubaczowskiego sprawozdania z działalności Powiatowej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku w Lubaczowie w 2021r.
  6. Przedstawienie sprawozdań z pracy komisji stałych Rady Powiatu za 2021r.
  7. Podjęcie Uchwały Nr XL/…/2022 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie zatwierdzenia planów pracy komisji stałych Rady Powiatu w Lubaczowie na 2022r.,
  8. Podjęcie Uchwały Nr XL/…/2022 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie określenia zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej dla powiatu lubaczowskiego i wysokości środków PFRON przeznaczonych na ich realizację  w 2022r.
  9. Podjęcie Uchwały Nr XL/…/2022 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie przyjęcia Powiatowego Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej na lata 2022-2024.
  10. Podjęcie Uchwały Nr XL/…/2022 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie zatwierdzenia realizacji projektu pt.’ Aktywizacja osób powyżej 29 r. ż pozostających bez pracy w powiecie lubaczowskim (VIII)” Działanie 7.2 Poprawa sytuacji osób bezrobotnych na rynku pracy – projekty pozakonkursowe PUP w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.
  11. Podjęcie Uchwały Nr XL/…/2022 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie zamiaru likwidacji Branżowej Szkoły I stopnia nr 1 w Oleszycach.
  12. Podjęcie Uchwały Nr XL/…/2022 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie zasad wnoszenia i rozpatrywania projektów uchwał w ramach obywatelskiej inicjatywy uchwałodawczej.
  13. Interpelacje i zapytania radnych.
  14. Wnioski i oświadczenia radnych.
  15. Sprawy różne.
  16. Zakończenie obrad.