XLII Sesja Rady Powiatu w Lubaczowie

XLII Sesja Rady Powiatu w Lubaczowie odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2022r., o godz. 10,00 w sali narad nr 13 Starostwa Powiatowego w Lubaczowie.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z XLI Sesji Rady Powiatu w Lubaczowie.
  5. Informacja Starosty z pracy Zarządu Powiatu  w okresie między sesjami.
  6. Przedstawienie informacji o środkach finansowych przeznaczonych na zwalczanie bezrobocia w powiecie lubaczowskim w 2022 roku.
  1. Przedstawienie sprawozdania z realizacji Programu Promocji Zatrudnienia i Aktywizacji  Lokalnego Rynku Pracy  na lata 2015-2022 za 2021r.
  2. Przedstawienie „Oceny zasobów pomocy społecznej” za 2021r.
  3. Podjęcie Uchwały Nr XLII/…/2022 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego i pokrycia ujemnego wyniku finansowego za 2021rok Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie.
  4. Podjęcie Uchwały Nr XLII/…/2022 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Lubaczowskiego na 2022r.
  5. Podjęcie Uchwały Nr XLII/…/2022 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie wyrażenia zgody na oddanie w najem na czas nieokreślony od dnia 1.05.2022r., pomieszczenia znajdującego się w suterenach budynku „K” o powierzchni 17,55 m² Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie przy ulicy Mickiewicza 168 na zakładowe archiwum Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lubaczowie.
  6. Podjęcie Uchwały Nr XLII/…/2022 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie likwidacji Branżowej Szkoły I stopnia nr 1 w Oleszycach.
  7. Podjęcie Uchwały Nr XLII/…/2022 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie rozpatrzenia petycji.
  8. Interpelacje i zapytania radnych.
  1. Wnioski i oświadczenia radnych.
  2. Sprawy różne.
  1. Zakończenie obrad.