XLVII Sesja Rady Powiatu w Lubaczowie

XLVII Sesja Rady Powiatu w Lubaczowie odbędzie się w dniu  27 października 2022 r., o godzinie 10.00 w sali narad nr 13 Starostwa Powiatowego w Lubaczowie.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z XLVI Sesji Rady Powiatu w Lubaczowie.
  5. Informacja Starosty z pracy Zarządu Powiatu w Lubaczowie w okresie między sesjami.
  6. Informacja o złożonych oświadczeniach majątkowych za 2021r.
  7. Podsumowanie działalności szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez powiat za rok szkolny 2021/2022.
  8. Podjęcie Uchwały Nr XLVII/…/2022 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie zatwierdzenia Programu Naprawczego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie.
  9. Podjęcie Uchwały Nr XLVII/…/2022 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie rozpatrzenia wniosku.
  10. Podjęcie Uchwały Nr XLVII/…/2022 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie rozpatrzenia petycji.
  11. Interpelacje i zapytania radnych.
  12. Wnioski i oświadczenia radnych.
  13. Sprawy różne.
  14. Zakończenie obrad.