Festiwal Turystyki Rowerowej „Roztocze bez granic” 2021

Jednym ze sztandarowych wydarzeń, organizowanych w bieżącym roku przez Powiat Lubaczowski, będzie Festiwal Turystyki Rowerowej „Roztocze bez granic”. W tym roku festiwal rozpocznie się na przełomie maja i czerwca, a na uczestników będzie czekało wiele atrakcji i innowacyjnych propozycji!

Ubiegłoroczna formuła festiwalu spotkała się z pozytywnym odbiorem wśród cyklistów z całej Polski.  Przez całe lato nasz „roztoczański” subregion odwiedziło na rowerach kilkuset turystów, biorących udział w festiwalu i przejeżdżających dedykowane trasy tematyczne.

W tym roku początek festiwalu zaplanowano na przełom maja i czerwca. Podobnie jak w ubiegłym roku, potrwa on przez całe lato, aż do 28 sierpnia, kiedy to planowany jest finał festiwalu. Jedną z propozycji dla uczestników będzie Roztoczańska Cyklostrada, czyli blisko 200 kilometrowa trasa biegnąca po zielonych, leśnych terenach, dookoła podkarpackiego subregionu Roztocze. Organizatorzy przygotowują również innowacyjną, atrakcyjną mapę rowerową regionu! Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej festiwalu pod adresem www.roztoczebezgranic.pl oraz profilu na FB, gdzie na bieżąco będą publikowane informacje organizatora festiwalu.

Fot. Archiwum