IX edycja Programu Stypendialnego- czekają stypendia dla zdolnych uczniów

Kolejny raz Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji działające przy Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie oraz Fundacja Banku Spółdzielczego w Lubaczowie wręczą czeki stypendialne wyjątkowo uzdolnionym uczniom z terenu powiatu lubaczowskiego. IX edycję Programu Stypendialnego honorowym patronatem objął Starosta Powiatu Lubaczowskiego Zenon Swatek.

W tym roku organizatorzy planują wręczyć 9 czeków stypendialnych, w tym cztery stypendia naukowe. Dodatkowo, po raz kolejny przyznają stypendium dla ucznia uzdolnionego sportowo oraz dla ucznia o zdolnościach artystycznych.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie Programu Stypendialnego, który jest do pobrania ze strony internetowej www.lo-lubaczow.pl wraz z innymi niezbędnymi dokumentami. Można je składać od 26.10.2020 do 20.11.2020, w godzinach 10.00 – 14.00 w pokoju administracji w Liceum Ogólnokształcącym w Lubaczowie. W razie pytań prosimy o kontakt z Markiem Chmielem – tel.515 370 479, adres e-mail: marekchm@poczta.fm.

fot. Archiwum