LXIV  Sesja Rady Powiatu w Lubaczowie

LXIV  Sesja Rady Powiatu w Lubaczowie odbędzie się w dniu 29 lutego 2024 r. o  godzinie 10.00. w sali narad nr 13 Starostwa Powiatowego  w Lubaczowie.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z  LXII sesji Rady Powiatu w Lubaczowie.
  5. Informacja Starosty z pracy Zarządu Powiatu  w okresie między sesjami.
  6. Podjęcie  Uchwały Nr LXIV/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie oceny stanu bezpieczeństwa przeciwpożarowego Powiatu Lubaczowskiego za 2023 r.
  7. Przedstawienie przez Komendanta Powiatowego Policji w Lubaczowie informacji  o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu lubaczowskiego   za 2023 r.
  8. Przedstawienie przez Powiatowego Państwowego Inspektora Sanitarnego   w Lubaczowie informacji o stanie bezpieczeństwa sanitarnego powiatu lubaczowskiego za 2023 r.
  9. Przedstawienie przez Powiatowego Lekarza Weterynarii w Lubaczowie informacji    o stanie bezpieczeństwa epizootycznego na terenie powiatu lubaczowskiego   w  2023 r.
  10. Przedstawienie przez Komendanta Placówki Straży Granicznej w Korczowej  informacji dotyczącej ochrony granicy państwowej na terenie powiatu lubaczowskiego w 2023 r.
  11. Przedstawienie przez Komendanta Placówki Straży Granicznej w Lubaczowie informacji dotyczącej ochrony granicy państwowej na terenie powiatu lubaczowskiego w 2023 r.
  12. Przedstawienie przez Komendanta Placówki Straży Granicznej w Horyńcu Zdroju informacji dotyczącej ochrony granicy państwowej na terenie powiatu lubaczowskiego w 2023 r.
  13. Przedstawienie przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego   w Lubaczowie informacji o stanie bezpieczeństwa obiektów budowlanych na terenie powiatu lubaczowskiego za 2023 r.
  14. Przedstawienie przez Prokuratora Rejonowego w Lubaczowie informacji o stanie przestępczości i jej zwalczaniu na terenie powiatu lubaczowskiego za 2023 r.
  15. Podjęcie Uchwały Nr LXIV/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Lubaczowskiego na 2024 r.
  16. Podjęcie Uchwały Nr LXIV/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie   zamiaru likwidacji Technikum nr 1 w Oleszycach.
  17. Podjęcie Uchwały Nr LXIV/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie wyrażenia zgody na oddanie w bezpłatne użytkowanie pomieszczeń znajdujących się w budynku przy ul. Mickiewicza 45 w Lubaczowie.
  18. Interpelacje i zapytania radnych.
  19. Wnioski i oświadczenia radnych.
  20. Sprawy różne:

1) Sprawozdanie z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez Powiat Lubaczowski za okres od dnia 1 stycznia 2023 r. do dnia 31 grudnia 2023 r.

21. Zakończenie obrad.

Przewodniczący Rady