LXVI sesja Rady Powiatu w Lubaczowie

LXVI sesja Rady Powiatu w Lubaczowie odbędzie się w dniu 15 kwietnia 2024 r. o godzinie 10.00 w sali narad nr 13 Starostwa Powiatowego  w Lubaczowie.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z LXV sesji Rady Powiatu w Lubaczowie.
  5. Informacja Starosty z pracy Zarządu Powiatu w okresie między sesjami.
  6. Podjęcie Uchwały Nr LXVI/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego i pokrycia ujemnego wyniku finansowego za 2023 rok Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie.
  7. Podjęcie Uchwały Nr LXVI/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Lubaczowskiego.
  8. Podjęcie Uchwały Nr LXVI/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie utworzenia Branżowej Szkoły I Stopnia Specjalnej w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Lubaczowie.
  9. Interpelacje i zapytania radnych.
  10. Wnioski i oświadczenia radnych.
  11. Sprawy różne.
  12. Zakończenie obrad.