„Miasteczko Ziemi Lubaczowskiej” w Rzeszowie

5 czerwca na placu przed Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego odbędzie się akcja promocyjna  „Miasteczko Ziemi Lubaczowskiej”. Powiat lubaczowski będzie zachęcał do odwiedzenia naszych terenów chwaląc się m.in. Roztoczańskim Rajdem Rowerowym i pięknymi trasami rowerowymi, bogactwem geologicznym oraz unikatową cerkwią w Radrużu.

Z inicjatywy wicestarosty Pawła Głaza powstała niecodzienna panorama powiatu lubaczowskiego, ukazująca warte odwiedzenia miejsca w powiecie. Będzie ona reklamowała powiat lubaczowski w Rzeszowie:

Miasteczko będzie działało w godzinach od 13.00 do 17.00. Na odwiedzających będzie czekało wiele atrakcji m.in. kulinarnych, rekreacyjnych czy rękodzielniczych,  a także występy artystyczne i animacje.