Pakiety ochronne od lubaczowskich Strzelców

W ostatnich dniach strzelcy z Jednostki Strzeleckiej 2033 im. gen. bryg. Józefa Kustronia w Lubaczowie, we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Lubaczowie, zorganizowali akcję roznoszenia wśród kombatantów pakietów ochronnych- rękawiczek jednorazowych, maseczek ochronnych i płynu do dezynfekcji.

Organizatorzy swoja opieką otoczyli wszystkich członków Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych Koło Miejsko-Gminne w Lubaczowie, Związku Inwalidów Wojennych- Oddział w Lubaczowie oraz Stowarzyszenia Spadkobierców Polskich Kombatantów- Okręg Lubaczowski, a także do wdów po kombatantach i inwalidach oraz innych podopiecznych. Maseczki, które trafiły do obdarowanych osób powstały dzięki pracy członków organizacji i ich rodzin.

Kolejny raz młodzież z JS 2033 pokazała, jak ważne dla Strzelców są takie wartości jak solidarność, pomoc i poświęcenie.

Fot. JS 2033, M.Materniak

IB