„Powiat lubaczowski.info”-nowe,bezpłatne czasopismo Powiatu

Podczas Dożynek Powiatowych „Folklorem malowana Ziemia Lubaczowska” 25.sierpnia w Wielkich Oczach, zaprezentowaliśmy pierwszy numer nowego, bezpłatnego czasopisma powiatowego- „Powiat lubaczowski.info”.  Znalazł  się w nim m.in. wywiad z Minister Anną Schmidt-Rodziewicz.

W pierwszym numerze ukazały się także artykuły dotyczące m.in. wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Lubaczowie,  XX-lecia Powiatu Lubaczowskiego, wpisania Roztocza na listę Rezerwatów Biosfery UNESCO, podpisania deklaracji o współpracy przez marszałków Podkarpacia i Lubelszczyzny, V edycji Rajdu Rowerowego Green Velo, Miasteczka Ziemi Lubaczowskiej w Rzeszowie, obchodów 76.rocznicy Rzezi Wołyńskiej w Lubaczowie czy przysięgi WOT w Lubaczowie.

Zamieszczony został także skład Rady Powiatu kadencji 2018-2023 wraz z adresami mailowymi do radnych oraz Struktura Starostwa Powiatowego w Lubaczowie z danymi teleadresowymi.

Gazeta jest dostępna m.in. w Starostwie Powiatowym w Lubaczowie, Powiatowym Centrum Kultury w Lubaczowie, a także- wkrótce- w kioskach i sklepach na terenie powiatu.

Wydawcą jest Starostwo Powiatowe w Lubaczowie.