Rusza II edycja konkursu „Czekamy na Was!”

Polska Organizacja Turystyczna rozpoczyna nabór do drugiej edycji konkursu Czekamy na Was!”.

Konkurs trwa od 15 lutego br., a prace zgłaszać można do 28 lutego br.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu filmu o długości od 15 do 30 sekund, zachęcającego do odwiedzenia obiektu – po zakończeniu okresu izolacji społecznej. Motywem przewodnim zadania konkursowego jest hasło: „Czekamy na Was!”. Kapituła Konkursu wybierze 5 najlepszych prac. Oceniana będzie ich jakość oraz kreatywność.

Film konkursowy należy przesłać za pomocą jednego z dwóch następujących narzędzi do przesyłania plików: wetransfer.com lub filemail.com, w polu nadawcy wpisując swój adres mailowy, w polu odbiorcy wpisując adres konkurs@pot.gov.pl oraz uzupełnić formularz zgłoszenia o tytuł filmu i nazwę miejscowości i województwa, w którym świadczona jest usługa turystyczna przedstawiona w filmie. Każdy uczestnik konkursu ma prawo do zgłoszenia jednego filmu.

Tegoroczna edycja kierowana jest do szeroko pojętej branży turystycznej, a mianowicie
do produktów turystycznych, destynacji, gmin, obiektów noclegowych, muzeów, itd.

Nagrodą konkursową jest kampania promocyjna obejmująca prezentację nagrodzonych  filmików na profilach mediów społecznościowych POT (Facebook, Instagram, Linkedin i Twitter) w tym płatną kampanię na profilu facebookowym polska.travel.

Zachęcamy do udziału!

Regulamin konkursu

Drukuj