Gmina Stary Dzików oraz Wielkie Oczy wyróżnione w Podkarpackiej Nagrodzie Samorządowej

W dniu 8.lutego w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego rozstrzygnięto jubileuszową 20. edycję Podkarpackiej Nagrody Samorządowej. Wśród wyróżnionych samorządów znalazły się gminy z terenu Powiatu Lubaczowskiego.

Wyróżnienie dla najlepszej strony w BIP otrzymała Gmina Stary Dzików, a w kategorii „Wizerunek „JST” w mediach społecznościowych”- Gmina Wielkie Oczy. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym samorządom, a samorządowcom życzymy dalszych sukcesów oraz satysfakcji z pracy na rzecz swoich małych ojczyzn.

Podkarpacka Nagroda Samorządowa jest skierowana do wszystkich samorządów Podkarpacia, szczebla powiatowego, gminnego i miejskiego. Celem plebiscytu jest między innymi prezentowanie i dokumentowanie osiągnięć lokalnych. Konkurs organizuje Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych wraz z nowym partnerem Centrum Promocji Biznesu.

Fot. www.podkarpackie.pl