Trwa nabór projektów na konkurs Fundusz Naturalnej Energii!

Jeszcze tylko do 17 grudnia 2018 roku można wnioskować o dofinansowanie w ramach IX edycji konkursu Fundusz Naturalnej Energii. O granty, w wysokości 10.000 złotych, mogą starać się organizacje pozarządowe, samorządy oraz placówki oświatowe z pięciu województw: mazowieckiego, podkarpackiego, podlaskiego, śląskiego i zachodniopomorskiego.

Celem konkursu jest opracowanie autorskiego pomysłu na podtrzymanie lub ratowanie środowiska naturalnego oraz aktywizacja lokalnej społeczności do działań na rzecz poszanowania i ochrony środowiska. Wnioski o dofinansowanie w tegorocznej edycji można wysyłać do 17 grudnia 2018 r. na adres: Fundacja “Za górami, za lasami”, UP 27 skrytka nr 109, 01-380 Warszawa.

Dla Instytucji, które chciałyby złożyć swój projekt o dofinansowanie, przygotowane zostały materiały informacyjne i różne formy wsparcia na etapie tworzenia wniosku:
– na stronie www.gazsystemdlanatury.pl dostępna jest prezentacja, która ułatwi uzupełnienie formularza wniosku grantowego,
-zachęcamy do kontaktu z Sekretariatem Konkursu fundacjazagoramizalasami@gmail.com, tel. 794 169 207, gdzie można uzyskać niezbędną pomoc i odpowiedzi na wszystkie pytania związane z pozyskaniem dofinansowania oraz skonsultować swój pomysł na projekt,
– bieżące informacje można znaleźć na profilu FB/FunduszNaturalnejEnergii – zachęcamy do polubienia!

Zapraszamy do udziału.

Organizatorem konkursu Fundusz Naturalnej Energii jest GAZ-SYSTEM S.A.
Partnerem społecznym Fundacja “Za górami, za lasami”

Pliki do pobrania:
Ogłoszenie

Drukuj