V sesja Rady Powiatu w Lubaczowie

V sesja Rady Powiatu w Lubaczowie, odbędzie się w dniu  17 września 2024 r.,  o godzinie 11.00 w sali narad nr 13 Starostwa Powiatowego w Lubaczowie.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z IV sesji Rady Powiatu w Lubaczowie.
  5. Informacja z pracy Zarządu Powiatu w Lubaczowie w okresie między sesjami Rady Powiatu.
  6. Podjęcie Uchwały Nr V/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Lubaczowskiego na 2024 r.
  7. Podjęcie Uchwały Nr V/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie zaciągnięcia zobowiązania finansowego w 2024 r., o wartości przekraczającej granicę ustaloną w budżecie Powiatu Lubaczowskiego na 2024 r.
  8. Podjęcie Uchwały Nr V/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie  likwidacji Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Lubaczowie.
  9. Podjęcie Uchwały Nr V/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie  określenia liczby i wyboru przedstawicieli do Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie.
  10. Podjęcie Uchwały Nr V/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie  powołania Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej  w Lubaczowie.
  11. Podjęcie Uchwały Nr V/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie ustalenia przebiegu istniejących dróg powiatowych Powiatu Lubaczowskiego.
  12. Podjęcie Uchwały Nr V/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie  ustalenia przebiegu istniejącej drogi powiatowej Powiatu Lubaczowskiego.
  13. Podjęcie Uchwały Nr V/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie  określenia przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządzającym jest Powiat Lubaczowski.
  14. Interpelacje i zapytania radnych.
  15. Wnioski i oświadczenia radnych.
  16. Sprawy różne.
  17. Zakończenie obrad.