VI sesja Rady Powiatu w Lubaczowie

VI sesja Rady Powiatu w Lubaczowie obędzie się w dniu 24 października 2024 r. o godz. 10.00 w sali narad nr 13 Starostwa Powiatowego  w Lubaczowie.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z V sesji Rady Powiatu w Lubaczowie.
  5. Informacja z pracy Zarządu Powiatu w Lubaczowie w okresie między sesjami Rady Powiatu.
  6. Informacja o złożonych oświadczeniach majątkowych w 2024 r.
  7. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych Powiatu Lubaczowskiego w roku szkolnym 2023/2024.
  8. Sprawozdania z działań podejmowanych na obszarze Powiatu Lubaczowskiego przez Nadzór Wodny w Lubaczowie, Jarosławiu,  Biłgoraju i  Tomaszowie Lubelskim za rok 2023.
  9. Podjęcie Uchwały Nr VI/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Lubaczowskiego na 2024 r.
  10. Podjęcie Uchwały Nr VI/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie ustalenia Regulaminu Społecznej Straży Rybackiej w Lubaczowie działającej przy Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Przemyślu.
  11. Podjęcie Uchwały Nr VI/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie wyrażenia zgody na rozwiązanie porozumienia w sprawie powierzenia Powiatowi Jarosławskiemu zadania organizacji publicznego transportu zbiorowego z dnia 2 lutego 2016 r.
  12. Podjęcie Uchwały Nr VI/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia pomiędzy Powiatem Lubaczowskim a Związkiem Powiatowo-Gminnym „Jarosławski Związek Komunikacyjny” w sprawie powierzenia zadania z zakresu organizacji publicznego transportu zbiorowego.
  13. Podjęcie Uchwały Nr VI/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie   zatwierdzenia Regulaminu Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie.
  14. Podjęcie Uchwały Nr VI/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie zamiaru likwidacji Technikum Nr 1 w Oleszycach.
  15. Podjęcie Uchwały Nr VI/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządzającym jest Powiat Lubaczowski.
  16. Podjęcie Uchwały Nr VI/…/2024 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie najmu, dzierżawy i użyczenia lokali użytkowych, garaży i gruntów będących własnością Powiatu Lubaczowskiego.
  17. Interpelacje i zapytania radnych.
  18. Wnioski i oświadczenia radnych.
  19. Sprawy różne.
  20. Zakończenie obrad.