DOŻYNKI POWIATOWE W STARYM DZIKOWIE

To wydarzenie się zakończyło

Rolnicy z powiatu lubaczowskiego świętować będą w niedzielę 30 sierpnia zakończenie prac polowych i żniw podczas dożynek. Gospodarzem Święta w tym roku będzie Gmina Stary Dzików. Tradycyjnie w czasie wydarzenia wybrany zostanie najpiękniejszy wieniec dożynkowy.

Zapraszamy:

Koła Gospodyń Wiejskich, twórców ludowych, rękodzielników, artystów, gospodarstwa agroturystyczne, producentów, pszczelarzy, ogrodników i inne podmioty mogące uświetnić to wydarzenie do wystawienia stoisk promocyjnych podczas uroczystości.

Dla wystawców wydarzenie będzie doskonałą okazja do promocji własnych wyrobów, produktów i usług.

Zgłoszenia należy dokonać do 24 sierpnia pod nr. telefonu 16 632 11 26 w Powiatowym Centrum Kultury w Lubaczowie, ul. Wyszyńskiego 31.

Pliki do pobrania:

Regulamin Wieniec dożynkowy 2020

Regulamin konkurs kulinarny -dania jarskie 2020

Regulamin COVID

Oswiadczenie do konkursu kulinarnego i konkursu wieńców

Karta Zgłoszenia Wieniec Dożynkowy 2020

Karta zgłoszenia Konkurs Kulinarny 2020