XLVI Sesja Rady Powiatu w Lubaczowie

XLVI Sesja Rady Powiatu  w Lubaczowie, odbędzie się w dniu  29 września 2022r. o godzinie 8.00 w sali narad nr 13 Starostwa Powiatowego w Lubaczowie.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z XLV Sesji Rady Powiatu w Lubaczowie.
  5. Informacja Starosty z pracy Zarządu Powiatu w okresie między sesjami.
  6. Przedstawienie rocznych sprawozdań Kierowników Nadzoru Wodnego w Lubaczowie, Biłgoraju, Tomaszowie oraz Jarosławiu z działań podejmowanych na terenie powiatu lubaczowskiego za 2021r.
  7. Przedstawienie informacji z realizacji budżetu powiatu za pierwsze półrocze 2022 r.
  8. Podjęcie Uchwały Nr XLVI/…/2022 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Lubaczowskiego na 2022r.
  9. Podjęcie Uchwały Nr XLVI/…/2022 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie  wyrażenia zgody na ustanowienie hipoteki na nieruchomości w celu zabezpieczenia kredytu  w rachunku bieżącym zaciągniętego przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej  w Lubaczowie.
  10. Podjęcie Uchwały Nr XLVI/…/2022 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie  wyrażenia zgody na oddanie w najem na czas nieokreślony od dnia 01.11.2022r. pomieszczeń znajdujących się  na parterze budynku „L” o łącznej powierzchni 35,95m2 Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej  w Lubaczowie przy ulicy Mickiewicza 168 na rejestracje oraz pracownie mammograficzną.
  11. Podjęcie Uchwały Nr XLVI/…/2022 Rady Powiatu w Lubaczowie
    w sprawie przyjęcia oraz ogłoszenia tekstu jednolitego Statutu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie nadanego Uchwałą Nr XXVI/154/2017 Rady Powiatu w Lubaczowie z dnia 30 marca 2017r. z późniejszymi zmianami.
  12. Podjęcie Uchwały Nr XLVI/…/2022 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie  pozbawienia drogi – starodroże DW Nr 865 kategorii drogi powiatowej.
  13. Podjęcie Uchwały Nr XLVI/…/2022 Rady Powiatu w Lubaczowie
    w sprawie zmiany Uchwały Nr XXXIX/324/2021 Rady Powiatu w Lubaczowie z dnia 29 grudnia 2021r. w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych działających na terenie Powiatu Lubaczowskiego w 2022 r.
  14. Podjęcie Uchwały Nr XLVI/…/2022 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie rozpatrzenia petycji.
  15. Interpelacje i zapytania radnych.
  16. Wnioski i oświadczenia radnych.
  17. Sprawy różne.
  18. Zakończenie obrad.