XX Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół z terenu powiatu lubaczowskiego za rok szkolny 2017/2018

W miniony  piątek 5 października br. w auli Zespołu Szkół w Oleszycach przedstawione zostały wyniki współzawodnictwa sportowego szkół z terenu powiatu lubaczowskiego za rok szkolny 2017/2018.

W uroczystości wzięli udział Pan Józef Michalik – Starosta Lubaczowski oraz Pani Marta Zabrońska – Naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych, a także członkowie Zarządu Powiatu Lubaczowskiego, burmistrzowie i wójtowie oraz dyrektorzy szkół, a przede wszystkim nauczyciele wychowania fizycznego z terenu powiatu lubaczowskiego.

Otwarcia spotkania dokonali Pani Marta Zabrońska – Naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Lubaczowie oraz Pan Józef Michalik – Starosta Lubaczowski, którzy witając wszystkich gości pogratulowała wspaniałych wyników sportowych osiągniętych w roku szkolnym 2017/2018 i wręczyli laureatom dyplomy, puchary oraz nagrody.

Poniżej prezentujemy trzy pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach szkół.

Wyniki współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych Igrzyska Dzieci w roku szkolnym 2017/2018:

1. SP Oleszyce
2. SP Horyniec Zdrój
3. SP w Narolu

Wyniki współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych i gimnazjalnych Igrzyska Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2017/2018:

1. G. Narol
2. SP Horyniec Zdrój
3. SP Wielkie Oczy

Wyniki współzawodnictwa sportowego szkół średnich w roku szkolnym 2017/2018:

1 ZS Lubaczów
2 LO Lubaczów