XXI edycja Wojewódzkiego Przeglądu Dziecięcej Twórczości Plastycznej „Choinka jak ze snu” 2020

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Krasnem zaprasza do udziału  w XXI edycji Wojewódzkiego Przeglądu Dziecięcej Twórczości Plastycznej „Choinka jak ze snu” 2020. Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych, podopiecznych ośrodków kultury i instytucji pracujących z dziećmi i młodzieżą z województwa podkarpackiego.

Konkurs, jest kontynuacją WOJEWÓDZKIEGO  PRZEGLĄDU DZIECIĘCEJ TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ „ANIOŁ TĘCZOWŁOSY” i trwającego następne 10 edycji  Konkursu „KOLĘDNICY – WĘDROWNICY”. Zmienia się tematyka prac, natomiast zasady kwalifikacji uczestników oraz świąteczny charakter uroczystości pozostaje niezmieniony.

Mamy nadzieję, że świąteczna tematyka i forma konkursu będą sprzyjać nawiązywaniu i zacieśnianiu kontaktów międzypokoleniowych w rodzinach, jak również staną się okazją do twórczej zabawy związanej z radosnym oczekiwaniem na Boże Narodzenie.
W tym roku ze względu na pandemię, przyspieszamy konkurs oraz zmieniamy formułę finału – śledzimy na bieżąco sytuację epidemiologiczną!

W załączniku Regulamin i Karta Zgłoszeniowa, a wszelkie informacje również na stronie http://gokkrasne.pl/?p=44669

IB

Plik Wielkość pliku Pobrania