XXIV sesja Rady Powiatu w Lubaczowie

W dniu 21 września 2020 r. o godz. 15.30 w Galerii Oficyna przy Muzeum Kresów w Lubaczowie odbędą się obrady XXIV sesji Rady Powiatu Lubaczowskiego.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przyjęcie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z XXIII Sesji Rady Powiatu w Lubaczowie.
  5. Informacja Starosty Lubaczowskiego z pracy Zarządu Powiatu w okresie między sesjami.
  6. Przedstawienie informacji Zarządu Powiatu w Lubaczowie z wykonania budżetu powiatu lubaczowskiego za pierwsze półrocze 2020roku.
  7. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie przyjęcia rezygnacji i zwolnienia z pełnienia obowiązków członka Zarządu Powiatu w Lubaczowie.
  8. Wybór Wicestarosty Lubaczowskiego.
  9. Wybór członka Zarządu Powiatu.
  10. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie zmiany składu osobowego Komisji Promocji, Kultury i Turystyki.
  11. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie zmiany składu osobowego Komisji Gospodarki, Ładu i Bezpieczeństwa Publicznego.
  12. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Lubaczowskiego na 2020r.
  13. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie zmian w Statucie Powiatu Lubaczowskiego.
  14. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie ustalenia czasu bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki w przedszkolu, określenia wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego oraz warunków zwolnienia z tych opłat.
  15. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie określenia zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej dla powiatu lubaczowskiego i wysokości środków PFRON przeznaczonych na ich realizację w 2020r.
  16. Interpelacje i zapytania radnych.
  17. Wnioski i oświadczenia radnych.
  18. Sprawy różne.
  19. Zakończenie obrad.