XXXIII Sesja Rady Powiatu w Lubaczowie

XXXIII Sesja Rady Powiatu w Lubaczowie, odbędzie się w dniu  29 kwietnia 2021r. o godz. 10.00 z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość (zdalny tryb obradowania).

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z XXXII Sesji Rady Powiatu w Lubaczowie.
  5. Informacja Starosty z pracy Zarządu Powiatu w okresie między sesjami.
  6. Przedstawienie sprawozdania z realizacji Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi oraz Podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego za 2020r.
  7. Przedstawienie informacji przez Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Lubaczowie o środkach finansowych przeznaczonych na zwalczanie bezrobocia w powiecie lubaczowskim w 2021roku.
  8. Informacja o zadaniach realizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie w ramach Tarczy Antykryzysowej w 2020 roku.
  9. Przedstawienie „Oceny zasobów pomocy społecznej” za 2020r.
  10. Przedstawienie Raportu o wynikach realizacji Powiatowego Programu Usuwania Wyrobów Zawierających Azbest za 2020 rok.
  11. Podjęcie Uchwały Nr XXXIII/…/2021 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Lubaczowskiego na 2021r.
  12. Podjęcie Uchwały Nr XXXIII/…/2021 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie udzielenia Gminie Cieszanów pomocy finansowej.
  13. Podjęcie Uchwały Nr XXXIII/…/2021 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie zmian w Statucie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lubaczowie.
  14. Podjęcie Uchwały Nr XXXIII/…/2021 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie delegowania radnych Rady Powiatu w Lubaczowie do składu Komisji Bezpieczeństwa i Porządku.
  15. Podjęcie Uchwały Nr XXXIII/…/2021 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie likwidacji Centrum Kształcenia Zawodowego w Oleszycach.
  16. Podjęcie Uchwały Nr XXXIII/…/2021 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie ustalenia planu sieci szkół publicznych szkół ponadpodstawowych i specjalnych mających siedzibę na obszarze Powiatu Lubaczowskiego, od dnia 1 września 2021roku.
  17. Podjęcie Uchwały Nr XXXIII/…/2021 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie likwidacji Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej  i Kartograficznej w Lubaczowie.
  18. Interpelacje i zapytania radnych.
  19. Wnioski i oświadczenia radnych.
  20. Sprawy różne.
  21. Zakończenie obrad.