XXXVII sesja Rady Powiatu w Lubaczowie

XXXVII sesja Rady Powiatu w Lubaczowie, odbędzie się w dniu 28 października 2021r., o godzinie 10.00 w sali narad nr 13 Starostwa Powiatowego w Lubaczowie.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z XXXVI Sesji Rady Powiatu w Lubaczowie.
  5. Informacja Starosty z pracy Zarządu Powiatu w okresie między sesjami.
  6. Informacja o złożonych oświadczeniach majątkowych za 2020r.
  7. Podsumowanie działalności szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez powiat za rok szkolny 2020/2021.
  8. Przedstawienie informacji o stanie środowiska na terenie powiatu Lubaczowskiego w 2020r.,
  9. Podjęcie Uchwały Nr XXXVII…/2021 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie zatwierdzenie Programu Naprawczego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie
  10. Przedstawienie informacji o aktualnej sytuacji finansowej i organizacyjnej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie.
  11. Podjęcie Uchwały Nr XXXVII/…/2021 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie zmian w Statucie Powiatu Lubaczowskiego.
  12. Podjęcie Uchwały Nr XXXVII/…/2021 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie Deklaracji Tolerancji Rady Powiatu Lubaczowskiego.
  13. Podjęcie Uchwały Nr XXXVII/…/2021 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie przyjęcia Deklaracji Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie tolerancji i zgodnego współżycia mieszkańców powiatu i osób przebywających na terenie Powiatu Lubaczowskiego.
  14. Interpelacje i zapytania radnych.
  15. Wnioski i oświadczenia radnych.
  16. Sprawy różne.
  17. Zakończenie obrad.