Zapraszamy na V Powiatowy Festiwal Tradycji i Kuchni Myśliwskiej!

W bogatym w lasy i dziką zwierzynę powiecie lubaczowskim już piąty raz zostanie zorganizowany Powiatowy Festiwal Tradycji i Kuchni Myśliwskiej. 8 września na stadionie sportowym w Starym Dzikowie spotkają się myśliwi i sympatycy łowiectwa z całego regionu.

Festiwal rozpocznie się od mszy św. o godz.13:00 w kościele parafialnym w Starym Dzikowie. Po niej uczestnicy przejdą na stadion sportowy, gdzie po okolicznościowych wystąpieniach rozpocznie się m.in. konkurs na najlepszą potrawę i nalewkę myśliwską, konkurs drwali motorniczych, pokazy psów ras myśliwskich czy występy sygnalistów. Każdy uczestnik będzie mógł spróbować dań kuchni myśliwskiej, a na zakończenie zatańczyć przy zespołach Magik Band z Krynicy-Zdroju i Tip-top z Łukowej.

Organizatorem festiwalu jest Starosta Lubaczowski, Wójt Gminy Stary Dzików oraz Zarządy Kół Łowieckich Powiatu Lubaczowskiego.