Zasłużony dla Powiatu Lubaczowskiego 2025

W związku z procedurą nadawania przez Radę Powiatu w Lubaczowie tytułu honorowego „Zasłużony dla Powiatu Lubaczowskiego” oraz planowanie uroczystej sesji w maju lub czerwcu 2025 roku,  Rada Powiatu przypomina o możliwości zgłaszania kandydatów do tytułu „Zasłużony dla Powiatu Lubaczowskiego”. Tytuł jest nadawany jako wyraz uznania za szczególne zasługi i osiągnięcia oraz wybitną działalność na rzecz Powiatu Lubaczowskiego. O uhonorowanie poszczególnych osób tym wyróżnieniem mogą wnioskować m.in. Przewodniczący Rady Powiatu, Zarząd Powiatu, komisje stałe Rady Powiatu, stowarzyszenia, organizacje społeczno-polityczne i wyznaniowe oraz grupy mieszkańców. Co ważne, tytuł może być nadany także pośmiertnie.

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia kandydatury oraz regulamin przyznawania tytułu „Zasłużony dla Powiatu Lubaczowskiego” dostępne są w zakładce Inicjatywy: https://powiatlubaczowski.pl/zasluzeni/

Wnioski należy składać za pośrednictwem poczty na adres: Starostwo Powiatowe, ul. Jasna 1, 37-600 Lubaczów.

fot. Archiwum