Komunikat dotyczący załatwiania spraw w Starostwie Powiatowym w Lubaczowie

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania STAROSTWO POWIATOWE W LUBACZOWIE NIE BĘDZIE PRZYJMOWAŁO INTERESANTÓW

Zaleca się załatwianie spraw za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, przesyłając dokumenty pocztą tradycyjną, pocztą elektroniczną, z wykorzystaniem platformy ePUAP.

Dane adresowe urzędu:

Starostwo Powiatowe w Lubaczowie

Jasna 1, 37-600 Lubaczów

e-mail: starostwo@lubaczow.powiat.pl

telefon: 16 632 87 00

16 632 87 07

adres skrytki ePUAP:  /SPL/SkrytkaESP

Szczegółowe informacje na temat sposobu załatwiania spraw dostępne są na stronie BIP pod adresem:

W sytuacji, gdy nie ma możliwości złożenia pism elektronicznie, dokumenty przyjmowane będą w holu na parterze budynku Starostwa. Wejście do urzędu dla osób składających   pisma i wnioski znajduje się od strony ulicy Marii Konopnickiej.

Plik Rozmiar pliku Pobrania
pdf Komunikat dot. załatwiania spraw w SP w Lubaczowie 391 KB 139