XLVIII Sesja Rady Powiatu w Lubaczowie

XLVIII Sesja Rady Powiatu w Lubaczowie odbędzie się w dniu 29 listopada 2022 r. o godzinie 11.00 w sali narad nr 13 Starostwa Powiatowego w Lubaczowie.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z XLVII Sesji Rady Powiatu w Lubaczowie.
  5. Informacja Starosty z pracy Zarządu Powiatu w okresie między sesjami.
  6. Informacja o stanie środowiska na terenie powiatu lubaczowskiego w 2021 r. w świetle badań realizowanych w ramach Państwowego Monitoringu Środowiska.
  7. Przedstawienie informacji o sytuacji  ekonomiczno – finansowej  oraz organizacyjnej SPZOZ w Lubaczowie na dzień 30.09.2022r.
  8. Podjęcie Uchwały Nr XLVIII/…/2022 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Lubaczowskiego na 2022r.
  9. Podjęcie Uchwały Nr XLVIII/…/2022 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie zmian w Statucie Powiatu Lubaczowskiego
  10. Podjęcie Uchwały Nr XLVIII/…./2022 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie określenia zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej dla powiatu lubaczowskiego i wysokości środków PFRON przeznaczonych na ich realizacje w 2022 r.
  11. Podjęcie Uchwały Nr XLVIII/…/2022 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych działających na terenie Powiatu Lubaczowskiego w 2023 r.
  12. Podjęcie Uchwały Nr XLVIII/…/2022 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie uchwalenia Rocznego Programu Współpracy Powiatu Lubaczowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art.3 ust.3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego  i o wolontariacie na 2023r.
  13. Podjęcie Uchwały Nr XLVIII/…2022 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie ustalenia opłat za usunięcie pojazdu z drogi oraz jego parkowanie na parkingu strzeżonym na 2023r.
  14. Podjęcie Uchwały Nr XLVIII/…/2022 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie prowadzenia   z Województwem Podkarpackim, jako wspólnej instytucji kultury – Muzeum Kresów w Lubaczowie.
  15. Interpelacje i zapytania radnych.
  16. Wnioski i oświadczenia radnych.
  17. Sprawy różne.
  18. Zakończenie obrad.