Badanie opinii publicznej na temat sytuacji rodzin

W okresie od czerwca do sierpnia br. na teranie województwa podkarpackiego i małopolskiego zostanie przeprowadzone badanie opinii publicznej na temat sytuacji rodzin. Ankieterzy odwiedzą mieszkańców w ich domach.

Wykonawcą badania jest firma Market Research World z siedzibą w Gliwicach. W ramach projektu ankieterzy odwiedzą mieszkańców w ich domach w celu przeprowadzenia ankiety, skontaktują się telefonicznie lub internetowo z przedsiębiorcami w celu przeprowadzenia ankiety oraz z mieszkańcami w celu umówienia się na indywidualny pogłębiony wywiad.

Organizatorem badania jest Samorząd województwa Podkarpackiego w partnerstwie z Samorządem Województwa Małopolskiego, Urzędem Statystycznym w Rzeszowie oraz Uniwersytetem Rzeszowskim. Badanie nosi nazwę ” Kondycja społeczno-gospodarcza rodzin w województwach podkarpackim i małopolskim, zw szczególnym uwzględnieniem zjawiska depopulacji.

Badanie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020. W przypadku pytań informacji udzieli Wykonawca badania (tel. 32 4202708) lub Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego ( tel. 17 7476782).

Drukuj