Certyfikacja w ramach rozwoju marki turystycznej „Roztocze”

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna realizuje projekt „Roztocze – tutaj naturalnie odpoczywam”, w ramach którego zostanie przeprowadzona certyfikacja: obiektów noclegowych, gospodarstw agroturystycznych, lokali gastronomicznych oraz atrakcji turystycznych z terenu Roztocza zarówno w województwie lubelskim jak i podkarpackim. Zgłoszenia do certyfikacji przyjmowane są do 4. grudnia br.

Szczegółowe informacje o naborze znajdują się na stronie: Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna (lrot.pl) oraz udzielane są pod numerem telefonu 81 532 14 48 i adresem e-mail info@lrot.pl

Wprowadzenie certyfikacji i oznakowanie obiektów i atrakcji turystycznych umożliwi rozwój marki turystycznej „Roztocze” i tworzenie spójnych ofert turystycznych dla organizatorów turystycznych.

Efektem projektu będzie szeroka promocja certyfikowanych obiektów za pomocą dedykowanej strony internetowej, aplikacji mobilnej, jak również na profilach w mediach społecznościowych. Dodatkowo, zostanie opracowany i wydrukowany folder promujący „Roztocze” zawierający informację o wszystkich obiektach i atrakcjach turystycznych, które pozytywnie przeszły proces certyfikacji.