Miejskie Koło „Hutnik” w Lubaczowie świętowało swoje 30-lecie

W niedzielę 1.września przy zbiorniku „Młyn” w Lubaczowie, 30-lecie swojej działalności świętowało Miejskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego „Hutnik” w Lubaczowie. Na uroczystość został zaproszony Starosta Lubaczowski Zenon Swatek.

Świętowanie rozpoczęły jubileuszowe zawody spławikowe w kategorii indywidualnej i drużynowej, w który udział wzięli także członkowie zaprzyjaźnionych kół wędkarskich. Nagrody najlepszym wędkarzom wręczał m.in. Starosta Lubaczowski.

Po zawodach rozpoczęło się spotkanie wędkarzy, połączone z przedstawieniem  zarysu 30-letniej działalności Koła „Hutnik”. Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć, wspomnień oraz rozmów na temat perspektyw dalszej działalności założonego 15.stycznia 1989 roku koła.

Tekst: I. Buczko

Foto: D. Lorenc