Prezentacja prac standaryzacyjnych w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym

W poniedziałek (18.10) w Zespole Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie miała miejsce prezentacja prac standaryzacyjnych, przeprowadzonych w internacie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Standaryzacja warunków pobytu podopiecznych w MOW- która objęła prace remontowo- budowlane oraz doposażenie- była możliwa dzięki zaangażowaniu Zarządu Województwa Podkarpackiego- szczególnie Pana Wicemarszałka Piotra Pilcha- oraz wsparciu finansowemu Marszałka Województwa Podkarpackiego, Pana Władysława Ortyla.

W spotkaniu uczestniczyli: Pani Anna Schmidt- Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej, Poseł na Sejm RP, Pani Teresa Pamuła- Poseł na Sejm RP, Pan Piotr Pilch- Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego, Pani Anna Huk- Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego, Pan Zbigniew Wróbel i Pan Józef Ozimek- Członkowie Zarządu Powiatu Lubaczowskiego, Pani Barbara Broź- Wicestarosta Lubaczowski oraz Pan Zenon Swatek- Starosta Lubaczowski.

Na zadanie Zespół Placówek otrzymał dofinansowanie z budżetu Województwa Podkarpackiego w kwocie 200 tys. zł w ubiegłym roku oraz taką samą kwotę w roku bieżącym.