UWAGA! ZMIANA W INTERNETOWYM SYSTEMIE REZERWACJI WIZYT W WYDZIALE KOMUNIKACJI.

Starostwo Powiatowe w Lubaczowie informuje, że z dniem 1 września 2021 r. rozpocznie działanie zaktualizowane oprogramowanie zarządzające internetowym systemem kolejkowym w Wydziale Komunikacji. Powyższa aktualizacja ma na celu poprawę dostępności rezerwacji wizyty w internetowym systemie kolejkowym, poprzez lepszą weryfikację rezerwowanych wizyt, oraz znacząco ma się przyczynić do usprawnienia pracy Wydziału Komunikacji.

W związku z powyższym rezerwacja wizyt do Wydziału Komunikacji na miesiąc wrzesień, możliwa będzie od dnia 31 sierpnia 2021 r. Za powstałe utrudnienia bardzo przepraszamy.

Przypominamy, że:

Osoba, która posiada rezerwację internetową na dany dzień i wie, że NIE będzie mogła w tym dniu przyjść, powinna taką rezerwację odwołać – w tym celu należy kliknąć odnośnik „odwołaj wizytę” w otrzymanej wiadomości e-mail;

Na zarezerwowane wizyty przez internetowy system kolejkowy należy przychodzić do Starostwa Powiatowego w Lubaczowie – II piętro na 5 minut  przed umówioną wizytą i wpisać otrzymany kod rezerwacji do biletomatu.

Na każdą załatwianą sprawę należy posiadać odpowiednią ilość pobranych rezerwacji (1 rezerwacja = 1 sprawa).

W związku z licznie pojawiającymi się w mediach społecznościowych ogłoszeniami  typu „oddam, zamienię lub odstąpię numerek do wydziału komunikacji” informujemy, że korzystanie z tego typu ogłoszeń, zawsze skutkuje odmową bezpośredniej obsługi klienta w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lubaczowie, ponieważ taka rezerwacja weryfikowana jest negatywnie, a właściciel pojazdu ma obowiązek podania pracownikowi starostwa właściwych danych użytych w formularzu rezerwacji (Imię, Nazwisko, Nr identyfikacyjny pojazdu VIN).