XLIII Sesja Rady Powiatu w Lubaczowie

XLIII Sesja Rady Powiatu w Lubaczowie, odbędzie się w dniu 19 maja 2022r., o godz.10.00 w sali narad nr 13  Starostwa Powiatowego w Lubaczowie.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Informacja Starosty z pracy Zarządu Powiatu  w okresie między sesjami.
  5. Przedstawienie Raportu z realizacji „Programu Ochrony Środowiska dla Powiatu Lubaczowskiego na lata 2019-2022 z uwzględnieniem perspektyw do roku 2026” za lata 2020-2021.
  1. Podjęcie Uchwały Nr XLIII/…/2022 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie rozpatrzenia petycji.
  2. Podjęcie Uchwały Nr XLIII/…/2022 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie przeprowadzenia konkursu na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie.
  3. Podjęcie Uchwały Nr XLIII/…/2022 Rady Powiatu w Lubaczowie w sprawie zgłoszenia przedstawicieli Powiatu Lubaczowskiego do składu Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie.
  4. Interpelacje i zapytania radnych.
  5. Wnioski i oświadczenia radnych.
  6. Sprawy różne.
  7. Zakończenie obrad.