Zaproszenie na Targi Ekogala 2021

Marszałek Województwa Podkarpackiego zaprasza na EKOGALĘ – międzynarodowe targi produktów i żywności wysokiej jakości. XV edycja EKOGALI odbędzie się w dniach 11-12 grudnia 2021 w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce.

Prowadzone w województwie podkarpackim od szeregu lat działania ukierunkowane na rozwój rolnictwa ekologicznego sprawiły, że podkarpackie Targi należą do największych tego typu wydarzeń w Polsce i Europie Wschodniej.

Podczas EKOGALI zapoznać się można z ofertą polskich i zagranicznych producentów żywności ekologicznej, a od kilku lat także z ofertą produktów tradycyjnych wpisanych na listę prowadzoną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, gospodarstw agroturystycznych i zagród edukacyjnych, a także podmiotami zajmującymi się ziołolecznictwem, propagowaniem wiedzy na temat ziół i ich wpływu na zdrowie człowieka.

Nabór wystawców do udziału w EKOGALI będzie trwał do wyczerpania powierzchni wystawowej, jednak nie później niż do dnia 22 listopada 2021r.

W ramach operacji zaplanowano konferencje, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz pokazy gotowania i rękodzieła związane ze Świętami Bożego Narodzenia.

Udział wystawców w Targach jest bezpłatny.

Wejście na Targi dla zwiedzających będzie również bezpłatne.

Zapraszamy do uczestnictwa i zwiedzania EKOGALI oraz na stronę internetową:  www.ekogala.eu

Drukuj