Apel Starosty Powiatu Lubaczowskiego

Szanowni Mieszkańcy Powiatu Lubaczowskiego!

Ze względu na bezpieczeństwo mieszkańców proszę o ograniczenie przychodzenia do Starostwa Powiatowego w Lubaczowie.

Sprawy pilne prosimy załatwiać telefonicznie, drogą elektroniczną lub za pośrednictwem poczty.

Przypominam o zakazie odwiedzin w SP ZOZ w Lubaczowie. Zakaz odwiedzin wprowadzono również w Domu Pomocy Społecznej w Rudzie Różanieckiej.

W związku z podjętą przez Rząd RP decyzją o zawieszeniu zajęć szkolnych w dniach 12-25 marca 2020 r. zwracam się z gorącą prośbą do wszystkich – zwłaszcza rodziców, opiekunów i samych uczniów, aby mając świadomość powagi sytuacji dostosowali się do zaleceń dotyczących zachowania ostrożności wobec zagrożenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Proszę, aby uczniowie pozostawali w domach i w najbliższym otoczeniu i by nie przebywali w miejscach publicznych – sklepach, punktach gastronomicznych, środkach transportu zbiorowego itd. Proszę także, abyśmy wszyscy w miarę możliwości ograniczyli wizyty w miejscach publicznych – urzędach, przychodniach, placówkach handlowych, bankach. Należy mieć świadomość tego, iż nasza nieroztropność może stanowić realne zagrożenie dla członków naszych rodzin – osób starszych, chorych, mniej odpornych.


Apeluję o zachowanie zasad higieny i bezpieczeństwa. Jeżeli zauważyliście Państwo u siebie lub osób bliskich niepokojące objawy oraz należycie do grupy ryzyka (pobyt za granicą, kontakt z osobami z innych krajów itd.), proszę o kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno- Epidemiologiczną w Lubaczowie tel. 16-632-15-28.

Starosta Lubaczowski
Zenon Swatek

Drukuj

Załączniki

Plik Rozmiar pliku Pobrania
pdf Apel Starosty Lubaczowskiego 1 MB 114