Konferencja „Jak wspomóc rozwój własnego biznesu” [materiały do pobrania]

W środę 22. maja przedsiębiorcy z terenu powiatu lubaczowskiego mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej z wykorzystaniem instrumentów pomocowych podczas konferencji „Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców”.

Na spotkanie zaprosił starosta lubaczowski przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, Agencji Rozwoju Przemysłu w Mielcu, Agencji Rozwoju Regionalnego MARR S.A. i Podkarpackiego Centrum Innowacji.

Podczas konferencji przedsiębiorcy mogli wysłuchać wykładów m.in. o Polskiej Strefie Inwestycji, współpracy Polskiego Centrum Innowacji z biznesem, preferencyjnych pożyczkach na rozwój działalności  czy możliwym wsparciu w ramach RPO Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Po wykładach specjaliści prowadzili indywidualne rozmowy z  przedsiębiorcami.

Opracowanie: Iwona Buczko
Zdjęcia: Przemysław Furgała

Materiały do pobrania:

PREZENTACJA PCI 22.05.2019 r. Lubaczów

polska strefa inwestycji_lubaczów

Prezentacja, Lubaczów 2019-05-22

Prezentacja- Oferta dla przedsiębiorców – maj 2019 r_ (003)